Skład osobowy

 

Dyrektor:

 

 

prof. UAM dr hab. Justyna Wiland – Szymańska

+48 61 829 2002

wiland@amu.edu.pl

 

 

 

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno – Gospodarczych:

mgr inż. Michał Roszyk – Chudy

+48 61 829 2010

mrc@amu.edu.pl

 

 

 

Administracja:

 

 

Barbara Schramm

+48 61 829 2013

bschramm@amu.edu.pl

mgr Joanna Sędziak – Gutowska

+48 61 829 2013

gutowska@amu.edu.pl

 

 

 

Pracownicy naukowo – techniczni:

 

 

dr Jolanta Jańczyk – Węglarska

+48 61 829 2005

jjw@amu.edu.pl

dr Alicja Kolasińska

+48 61 829 2024

alicjak@amu.edu.pl

dr Karol Węglarski

+48 61 829 2001

karolw@amu.edu.pl

 

 

 

Pracownicy inżynieryjno – techniczni:

 

 

mgr inż. Marta Zielińska (Cyfert)

+48 61 829 2024

martac@amu.edu.pl

mgr Joanna Gadzińska

+48 61 829 2003

moljo@amu.edu.pl

mgr Piotr Gawlak

+48 61 829 2007

stagaw@amu.edu.pl

mgr inż. Beata Grabowska

+48 61 829 2004

bmgrab@amu.edu.pl

mgr Joanna Jaskulska

+48 61 829 2011

indexsem@amu.edu.pl

mgr inż. Małgorzata Kalinowska

+48 61 829 2012

malgozie@amu.edu.pl

mgr inż. Ewa Kazimierczak – Grygiel

+48 61 829 2023

ewakg@amu.edu.pl

mgr inż. Joanna Markiewicz

+48 61 829 2003

jmark@amu.edu.pl

mgr inż. Grażyna Naser

+48 61 829 2006

grazinas@amu.edu.pl

inż Marta Kepel

 

 

     

Informatyka:

 

 

Jerzy Iwaniak

+48 61 829 2022

jeriwa@amu.edu.pl

 

 

 

Brygadziści:

 

 

Leszek Matuszewski

 

 

Honorata Boczek

 

 

 

 

 

Pracownicy obsługi:

 

 

Roman Adamski

 

 

Andrzej Biernacik

 

 

Lidia Blachnierek

 

 

Andrzej Bogucki

 

 

Agnieszka Drozdowska

 

 

Dąbek Joanna

   

Dolata Marek

   

Aldona Drozdowska

   
Janusz Fryc

 

 

mgr inż. Jacek Gradecki

 

 

mgr inż. Joanna Gradecka

 

 

Marek Jędrzejak

 

 

Zbigniew Kaczmarek

 

 

Iwona Kaźmierczak

 

 

Jan Kocikowski

 

 

Katarzyna Moczulska

   

Katarzyna Napierała

 

 

Alina Plewa

 

 

Agnieszka Nawrot

   

Adam Popadiuk

 

 

Grażyna Talarowska

 

 

Zofia Targońska

 

 

Tomasz Wawroski

 

 

Grażyna Talarowska

 

 

Wawrowski Tomasz

 

 

Krzysztof Gabler

   

Tomasz Gabler

   

Anna Borowska

   

 

Portierzy:

 

Czyżewski Dariusz

Durczak Piotr
Jędrzęjczak Jerzy

Jędrzęjczak Wojciech

Kujawa Mariusz

Nowicki Wojciech

Sobecki Mariusz

Talarkiewicz Jacek

Zerbin Janusz

Zgilński Roman