ZAJĘCIA EDUKACYJNE - OFERTA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą edukacyjną Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu skierowaną do uczniów wszystkich poziomów nauczania: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich.

 

Przygotowane przez nas zajęcia edukacyjne mają zróżnicowaną formę. Jeżeli zdecydują się Państwo na wycieczkę, wybierzemy się na 60-minutowy tematyczny spacer po Ogrodzie. Złożone zajęcia edukacyjne składają się z części terenowej (45 minut), odbywającej się w Ogrodzie lub w szklarniach, i zajęć plastycznych lub prelekcji (45 minut). Jeżeli to za krótko, zachęcamy do zgłoszenia chęci udziału w Edukacyjnym Dniu w Ogrodzie. Jest to doskonały sposób na przedłużenie pobytu w Ogrodzie i poruszenie szerszego zakresu tematów. Na 3-godzinne spotkanie składać się będą dwa wybrane przez Państwa tematy zajęć złożonych.

 

 

Aby pomóc w selekcji terminów podczas zapisów na zajęcia edukacyjne, zamieszczamy kalendarz. Kalendarz aktualizowany będzie w każdy piątek, w związku z czym nie przedstawia precyzyjnie aktualnego stanu wolnych terminów i może zdarzyć się, że termin oznaczony jako dostępny, okaże się już zajęty. Mamy jednak nadzieję, że kalendarz będzie pomocną wskazówką podczas internetowego zgłaszania chęci udziału w zajęciach. Zapraszamy serdecznie!

 

 

 mapa  mapa

 

LEGENDA