AKTUALNOŚCI

2020-03-31 - Komunikat V

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że zgodnie z decyzją Premiera Rzeczpospolitej Polskiej Ogród Botaniczny UAM pozostaje zamknięty od środy 1 kwietnia do odwołania. Zostańmy w domu.

 

Dear Visitors,

 

we would like to inform that according to the decision of the Prime Minister of Poland the AMU Botanical Garden is closed since Wednesday the 1st of April until further notice. Stay at home.

2020-03-26 - Komunikat IV

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że od piątku 27 marca zmieniają się godziny otwarcia Ogrodu Botanicznego:

- od poniedziałku do piątku Ogród będzie otwarty od godz. 14:00; godziny zamknięcia Ogrodu pozostają bez zmian, tj. do końca marca godz. 17:00, od 1 kwietnia godz. 19:00;

- w weekendy Ogród jest otwarty w godzinach 9:00 - 17:00 do końca marca i 9:00 - 19:00 w kwietniu.

Pawilon Ekspozycyjno-Dydaktyczny pozostaje zamknięty. Informujemy także, że ze względów sanitarno-epidemiologicznych toalety w Ogrodzie pozostają nieczynne. Powyższe ograniczenia obowiązują do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

 

2020-03-25 - Komunikat III

Szanowni Państwo,

 

w tym roku Majówka w Botaniku nie odbędzie się. Z powodu nabierającej rozpędu epidemii i wprowadzanych przez rząd kolejnych ograniczeń, mając na uwadze nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, wraz z Władzami Uniwersytetu podjęliśmy decyzję o odwołaniu tego wydarzenia.

2020-03-11 - Komunikat w sprawie koronawirusa

Z polecenia władz Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu Dział Edukacji zawiesza zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych do Wielkanocy z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

 

2019-12-16 - Medale od Botanicznej Piątki

Botaniczna Piątka w miniony weekend zakończyła poznański sezon świątecznym biegiem. Z tego tytułu otrzymaliśmy medal :) Oraz drugi - za współpracę podczas tegorocznego cyklu biegów. Dziękujemy serdecznie! :) 

 

 

 

     

2019-10-02 - Medal 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża

Serdecznie dziękujemy Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi za uhonorowanie nas medalem wydanym z okazji 100-lecia PCK. 

 

 Dziękujemy za wieloletnią współpracę i życzymy kolejnych stu lat szlachetnej, humanitarnej działalności.

 

 

2019-07-25 - Kolejne wyróżnienie od TripAdvisor

Już po raz piąty otrzymaliśmy wyróżnienie od TripAdvisor za otrzymywanie pochlebnych opinii od zwiedzających. W związku z tym portal dodatkowo przyznał nam wyróżnienie za 5 kolejnych lat niezmiennie wysokich ocen od podróżnych. Dziękujemy za wszystkie oceny! To dzięki Państwu znajdujemy się na tak wysokiej pozycji! :) Jest to dla nas wielka radość, że wychodzicie Państwo z Ogrodu usatysfakcjonowani i że dzielicie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z innymi podróżnymi. Zapraszamy codziennie! Na spacery, na odpoczynek na ławeczce w cieniu lipy, do obserwacji przyrodniczych i na nasze cykliczne wydarzenia.

 

 

 

2019-04-24 - Otrzymaliśmy medal od Botanicznej Piątki

Botaniczna Piątka podarowała nam piękny medal w podziękowaniu za udaną współpracę podczas organizacji edycji wiosennej biegu w terminie 6 kwietnia 2019 roku. My również dziękujemy za dotychczasową współpracę. Medal jest piękny, chwalimy się pamiątką :)

 

2019-03-25 - Wsparcie konferencji COME IN

W ramach III edycji konkursu FUND_AKCJA Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przyznała nam wsparcie finansowe organizowanej w czerwcu międzynarodowej konferencji COME IN. Dziękujemy!

 

2019-03-01 - "Tajemnica Czterech Krain"

Szanowni Państwo,

zachęcamy do obejrzenia filmu pt.: „Tajemnica Czterech Krain”, powstałego w ramach projektu „Poruszeni dla zieleni” finansowanego z darowizny Aquanet. Film realizowany był między innymi na terenie Ogrodu. Zachęcamy także do zainteresowania się materiałami edukacyjnymi dostępnymi na stronie Społecznej Czwórki oraz udziału w Międzyszkolnym Konkursie Młodych Twórców "Poruszeni dla zieleni", celem którego jest filmu lub  ilustrowanego opowiadania o ochronie przyrody. Więcej informacji na stronie internetowej i profilu facebook Społecznej Czwórki.

strona:
1
2
 > 
>>